info@eduways.net
info@eduways.net
info@eduways.net
0530 602 94 42

İletişim

  • Osmanağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Onur İş Hanı No:6/611 Kat:6 Kadıköy/İstanbul
  • info@eduways.net
  • +90 (216) 773 01 31

YURT DIŞINDA ÜNİVERSİTE

Yurtdışında üniversite okumak günümüzde birçok öğrencinin tercih ettiği bir seçenek haline gelmiştir. Gerek yurtdışında sınavsız üniversite okuyabilme fırsatı gerekse uygun fiyatlarıyla cezbedici bir durumdadır.  Farklı bir ülkeye eğitim görme amacıyla gitmek insanın ufkunu açan, vizyonunu geliştiren bir durumdur. Özellikle yurtdışında aldığınız eğitim ile kazandığınız diploma ülkenize döndüğünüzde sizi diğerlerinden farklılaştırarak birçok fırsatın da kapısını açacaktır.

Sınavsız dilediğiniz bölümü okuyabileceğiniz ülkeler; Makedonya, Bulgaristan, Polonya, Ukrayna, Azerbaycan, Belarus ve Kosova’dır. Bu ülkelerin en büyük avantajı Dünya Sıralamasına giren üniversitelerde dilediğiniz bölümü sınavsız okuyabilme şansına sahip olmanızdır.

Bu ülkelerdeki üniversitelerden mezun olduğunuzda Mavi Diploma sahibi olursunuz ve diplomanız dünya çapında tanınır. Yurt dışında üniversite okuduğunuz zaman İngilizcenin yanında ekstra farklı bir dil de öğrenirsiniz ve bu da sizi rakiplerinizden ayıran en önemli unsurlardan biri olur.

Yurtdışında üniversite okumanın maliyetli olduğu düşünülmektedir. Halbuki durum öyle değildir. Seçtiğiniz ülkeye göre Türkiye’de harcayacağınız ücretten çok daha uyguna bile yurtdışında okuma şansınız vardır.

Yurtdışında Uygun Fiyatlı Kaliteli Eğitim Alabileceğiniz Ülkeler;

  1. Makedonya’da Üniversite
  2. Bulgaristan’da Üniversite
  3. Ukrayna’da Üniversite
  4. Belarus’da Üniversite
  5. Azerbaycan’da Üniversite
  6. Kosova’da Üniversite
  7. Polonya’da Üniversite
Bize Yazın
Bize Ulaşın
Whatsapp
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?